Jazykové zkoušky – novinky

Vršovická jazyková škola North Training v novém kabátě. Chuť učit dobře a zábavně angličtinu však zůstává nezměněna.

V Praze ve Vršovicích již šestým rokem vyučuje angličtinu jazyková škola North Training. Uplynulý rok se vybarvila do modra – změnila logo i webovky, vymalovala a zútulnila učebny. A přitom ani na chvíli nepřestala myslet na blaho svých studentů.

Její ikonický zakladatel, majitel, lektor i garant kvality, čistokrevný Angličan Shaun North říká: „Víte, my nejsme žádný školící kolos a jsme za to rádi. Jsme malá jazyková škola, máme své studenty a klienty rádi, chceme si s nimi vytvářet dlouhodobý a přátelský vztah. Nejsme odosobnělí. A já vždy trvám na tom, abychom si zachovali charakter – zkrátka učit kvalitně, interaktivně, efektivně, ale nikdy nezapomenout na to, že to celé má být zábava.“

I na toto léto si nachystala skupinové kurzy tak, aby si z nich vybrali studenti mírně i výrazně pokročilí. Navíc se po loňském zájmu v nabídce opět objevují intenzivní kurzy FCE a CAE, které trvají 14 dní od pondělí do pátku. Pokud je Vaším cílem zapracovat na všeobecné angličtině či se cíleně připravit na jazykovou zkoušku a zároveň máte v létě chuť na dobrou společnost, rozhodně stojí tato škola za zvážení.

Jazyková škola North Training už je připravena i na podzim. Kurzy na zimní trimestr jsou vypsané na její webové stránce i na webu jazykovek.cz, s kterým škola spolupracuje. Studenti opět mohou vybírat dle jazykových úrovní od A2 až C2 a připravovat se ke složení mezinárodně uznávaných zkoušek jako je PET, FCE, CAE a CPE. Shaun North dodává: „Naše škola je natolik flexibilní, že v případě zájmu můžeme otevřít kurz obchodní angličtiny a provést Vás až k úspěšnému složení zkoušky BEC.“

Přihlášení do kurzu není složité – na webu si kliknutím vyberete kurz a vyplníte formulář. Pokud si nejste jisti svoji jazykovou vybaveností, vyzkoušejte jazykový test. Nezabere více jak 20 minut a na jeho konci dostanete dokonalý přehled o tom, jaká úroveň je pro Vás ta pravá. A samozřejmě je možné školu kontaktovat přímo – mailem na info@northtraining.eu či telefonem na +420 725 406 540.

North Training přijímá poukázky Edenred – Ticket Multi, Ticket Academia, Ticket Compliments, Ticket Holiday i e-Ticket. Na platbách jinými poukázkami se lze domluvit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Online english test

Test prověří vaše jazykové dovednosti a pomůže Vám při výběru vhodného kurzu.

Spustit test