Naši učitelé

Shaun North - small

Shaun North

Pocházím z města Reading ve Velké Británii. Poprvé jsem přišel do České republiky v roce 1996. Výukou angličtiny se zabývám již 24 let a působil jsem na těchto pozicích:

  • 1999 – 2000 British Council English Language Courses Co-ordinator, Ostrava
  • 2000 – 2002 British Council, Manager Brno
  • 2002 – 2005 British Council, Assistant Teaching Centre Manager, Prague
  • 2005 – 2008 British Council, Exams Business Manager Germany, Berlin
  • 2009 – doposud, NorthTraining s. r. o., Owner & Manager

Mé kvalifikace jsou následující

  • University of Leicester, BA Geography
  • Cambridge University Certificate in English Language Teaching to Adults (CELTA)
  • Cambridge University Diploma in English Language Teaching to Adults (DELTA)
  • University of Leicester, Post Graduate Diploma in Marketing

Můj čas pro vyučování angličtiny je omezený, ale pokud přeci jen mohu, sám osobně se nejraději zabývám lektorství kurzů vyšších úrovní angličtiny a také rád připravuji studenty všech věkových kategorií na zkoušky Cambridge úrovní B2 – C2. Osobně jsem dříve pracoval mimo jiné jako zkoušející u ústních zkoušek Cambridge pro úrovně B1, B2 a C1, takže tyto zkušenosti mohu využít při přípravách na vlastní lekce.

Procento úspěchu mých studentů u zkoušek bývá přes 99 %. Se mnou to bezpečně zvládnete!

Když už najdu volnou chvilku, rád si jdu zaběhat nebo chodím na procházky s mou fenkou Phoebe.

 

George Smid - small

George Smid

George pochází z Austrálie, kde se narodil českým rodičům. V roce 2000 se přestěhoval do Prahy, od té doby učí angličtinu. Mluví dobře česky. Upřednostňuje individuální hodiny.

George je nevšední filmový tvůrce a fotograf. Rád vaří, tančí tango, jezdí na kole a chodí s přáteli na pivo.

Mark Dolan - small

Mark Dolan

Mark se narodil ve Velké Británii v Cardiffu a většinu svého života prožil v zahraničí např. v USA, Francii, Německu, České republice atd.

Studoval operní zpěv na hudební konzervatoři v Paříži a zpěvu se věnoval do roku 2002, kdy získal kvalifikaci CELTA pro výuku angličtiny pro cizince. Nyní vyučuje angličtinu a úspěšně připravuje na zkoušky Cambridge (PET, FCE, CAE a BEC). Více než 90% jeho studentů zkoušku složilo úspěšně. Nabízí i konverzaci francouzštiny.

Mezi jazykové školy, se kterými v různých zemích spolupracoval, patří Inlingua v Le Havre ve Francii, Farnham Language School v Surry ve Velké Británii a AKAIA v Litomyšli v České republice.

Po dobu pobytu v Paříži také spoluvlastnil malou restauraci v centru města, protože ho vždycky bavilo vařit a povídat si s lidmi. Mezi jeho hlavní zájmy patří tenis, čtení, hra na kytaru a poslech hudby. Dvakrát absolvoval pouť Camino de Santiago.

Petra Dolan - small

Petra Dolan

Petra Dolan se narodila v Praze a výuce jazyků se věnuje od univerzitních let. Španělskou filologii vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci. Strávila několik let v Argentině, Peru, Španělsku a portugalsky se naučila na stáži v Brazílii. Po složení zkoušky F.C.E. strávila rok studiem angličtiny a prací ve Velké Británii, v Brightonu. V současné době se věnuje výuce angličtiny a španělštiny, překladům a je certifikovanou průvodkyní pro Prahu.
Mezi její záliby patří šití, háčkování, jóga.

Anna Trnkova

Anna Trnkova

Online english test

Test prověří vaše jazykové dovednosti a pomůže Vám při výběru vhodného kurzu.

Spustit test