Naši učitelé

Shaun North - small

Shaun North

Shaun pochází z města Reading ve Velké Británii, v České republice žije od roku 1996. V roce 2009 založil North Training s.r.o.

Nyní je jeho hlavní rolí vedení firmy a jednodenních workshopů. Je to zkušený lektor angličtiny s 19 letou praxí.

Ve svém volném čase rád sleduje fotbal, čte knihy nebo si užívá dobré studené české pivo v místní hospůdce.

George Smid - small

George Smid

George pochází z Austrálie, kde se narodil českým rodičům. V roce 2000 se přestěhoval do Prahy, od té doby učí angličtinu. Mluví dobře česky. Upřednostňuje individuální hodiny.

George je nevšední filmový tvůrce a fotograf. Rád vaří, tančí tango, jezdí na kole a chodí s přáteli na pivo.

George Smid - small

Mark Dolan

Mark se narodil ve Velké Británii a většinu svého života prožil v zahraničí např. v USA, Francii, Německu, České republice atd. Studoval operní zpěv na hudební konzervatoři v Paříži. V roce 2002 získal kvalifikaci CELTA pro výuku angličtiny pro cizince. Nyní vyučuje angličtinu a úspěšně připravuje na zkoušky Cambridge. Také nabízí konverzaci francouzštiny.
V Paříži vlastnil malou restauraci v a vždycky ho bavilo vařit a povídat si s lidmi. Mezi jeho hlavní zájmy patří tenis, čtení, hraní na kytaru a poslech hudby. Dvakrát absolvoval pouť Camino de Santiago.

George Smid - small

Petra Dolan

Petra Dolan se narodila v Praze a výuce jazyků se věnuje od univerzitních let. Španělskou filologii vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci. Strávila několik let v Argentině, Peru, Španělsku a portugalsky se naučila na stáži v Brazílii. Po složení zkoušky F.C.E. strávila rok studiem angličtiny a prací ve Velké Británii, v Brightonu. V současné době se věnuje výuce angličtiny a španělštiny, překladům a je certifikovanou průvodkyní pro Prahu.
Mezi její záliby patří šití, háčkování, jóga.

Online english test

Test prověří vaše jazykové dovednosti a pomůže Vám při výběru vhodného kurzu.

Spustit test