Individuálni kurzy online

Kontaktujte nás na info@northtraining.eu nebo na telefon 774491812.

Pro ty, kteří nemohou přijet do Prahy osobně nebo preferují výuku z pohodlí domova nebo kanceláře, máme v nabídce individuální kurzy online. Tomuto způsobu výuky jsme se začali věnovat během období karantény Covid-19 a studenti byli s lekcemi velmi spokojeni. Někteří dokonce natolik, že u online lekcí zůstali natrvalo.

Jak probíhá online hodina

Při online výuce používáme Microsoft Teams. To znamená, že nepotřebujete stahovat žádný software do vašeho počítače, potřebujete pouze notebook/MC book, tablet nebo jakékoli jiné zařízení s kamerou. Online hodiny vypadají velmi podobně jako klasické hodiny. Používají se stejné učebnice či další materiály, které připravuje vyučující. Velký důraz je kladen na mluvený projev, protože právě toto je studenty většinou požadováno. Nicméně přesto jsou lekce koncipovány tak, že průběžně rozvíjíte i všechny ostatní jazykové dovednosti. Do výuky jsou zařazována jednak cvičení na procvičení čtení a psaní s prozuměním a jednak gramatika a slovní zásoba. Písemný projev je trénován v rámci domácích cvičení, která lektor opraví a poskytne zpětnou vazbu.

Náš přístup zaměřený na klienta je součástí celého procesu jednáni s novými studenty.

Vše zahajujeme úvodní schůzkou zdarma přímo s ředitelem Shaunem Northem, abychom co nejlépe zjistili potřeby klienta a případně dohodli termín testování vaší stávající úrovně jazyka. Poté následuje rozbor a nabídka pro vás nejpříhodnějších možností výuky. Bez úvodní schůzky nabídky nezasíláme, věříme, že jedině individuální způsob dokáže zajistit fungující partnerství s vámi – naším klientem.

Máte hlavní slovo i při výběru typu i zkušenosti lektora.

Jsme si vědomi, jak je důležité, aby si lektor i student vzájemně „seděli“. Jednoduše vám ukážeme, jaké vyučující máme k dispozici a kteří by byli vhodní pro vaši individuální výuku, nabídneme cenu a zbytek je na vás. Pokud budete mít pocit, že ani jedna varianta pro vás není ideální, v žádném případě nejste vázáni s námi dohodu uzavřít a můžete si vybrat jinou jazykovou školu.

Cenové kategorie individulních lekcí

Máme v nabídce tři různé cenové kategorie individuálních lekcí. Do první kategorie spadají lekce exkluzivně s hlavním lektorem a manažerem školy Shaunem Northem. Do druhé kategorie patří lekce s rodilým mluvčím kvalifikovaným pro výuku angličtiny nebo jiným kvalifikovaným lektorem (nerodilým mluvčím) s certifikovanou jazykovou úrovní C2.

Online kurzy (ceny uvedeny v KČ)

 

Shaun North Kvalifikovaný rodilý mluvčí nebo lektor s kvalifikací C2
5 x 60 minut 4600/920 za 60 minut 3360/672 za 60 minut
10 x 60 minut 9000/900 za 60 minut 6510/651 za 60 minut
20 x 60 minut 17600/880 za 60 minut 12600/630 za 60 minut

Naše lekce mohou být zaměřeny na:

Obecná angličtina: Více informací

Obchodní angličtina: Více informací

Příprava na zkoušky Cambridge: Více informací

Kontaktujte nás na info@northtraining.eu nebo na telefon 774491812.

Úroveň Den Začátek kurzu Konec kurzu Čas Počet vyuč. hodin Cena Učebna Volná místa

* cena Early Bird – při sjednání kurzu 6 týdnů před jeho začátkem


Informace o vybraném kurzu:

Kurz: Individuálni kurzy online

↑ Vyberte jinou možnost kurzu

Pole označená * jsou povinná

Velmi nás těší Váš zájem o naše jazykové kurzy. Prosíme o vyplnění kontaktního formuláře.
Během 24 hodin Vás kontaktujeme, abychom si mohli domluvit kontaktní schůzku a lépe se poznat. Ujasníme si, jaké jsou Vaše cíle a přání.

Registrační formulář

Korespondence může probíhat česky nebo anglicky.

Předem děkujeme za Váš zájem i čas.

↑ Více informací o kurzu

 

Online english test

Test prověří vaše jazykové dovednosti a pomůže Vám při výběru vhodného kurzu.

Spustit test